ZMIANY W ZAKRESIE USŁUG HOTELOWYCH W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA

WIĘCEJ INFORMACJI NA PODSTRONIE HOTELU: COVID19 regulacje

Regulamin hotelu

Właścicielem obiektu jest Fundacja „Absolwent”. W hotelu funkcjonuje system kodowy wejść do budynku oraz pokoi. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 13:00 a kończy o godzinie 10:00. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 6:00 – w tym czasie w pokoju mogą przebywać tylko osoby zarejestrowane jako goście hotelowi [w innym wypadku naliczone zostaną dodatkowe koszty noclegu]. Goście nie mogą przekazywać kodów dostępu osobom trzecim.

Rozpoczęcie pobytu w hotelu jest równoznaczne z zaakceptowaniem tego regulaminu przez Gościa.

CENY POKOI:

  • pokój 1os. standard: 150 zł
  • pokój twin standard: 170 zł
  • pokój z łóżkiem małżeńskim: 170 zł
  • pokój twin premium: 220 zł
  • pokój superior (4os.): 260 zł
  • pokój 3 osobowy (2+1) premium : 240 zł

Ceny brutto, śniadanie wliczone w cenę.

REZERWACJA NOCLEGÓW:

Rezerwacji pokoi można dokonywać telefonicznie, osobiście, drogą e-mailową lub poprzez portale rezerwacyjne. Każdorazowo rezerwację należy potwierdzić podając imię i nazwisko gościa, telefon kontaktowy do gościa oraz termin pobytu.

Rezerwację bezkosztowo anulować można nie później niż do godziny 10:00 dzień przed przyjazdem.

Po tym terminie biuro Fundacji ma prawo obciążyć osobę/firmę, która dokonała rezerwacji kwotą równą wartości pierwszej doby anulowanej rezerwacji.

FORMY PŁATNOŚCI:

Akceptujemy karty kredytowe oraz gotówkę. Płatność przelewem dla stałych klientów. Płatności dokonywane są w biurze Fundacji w godzinach 8-14 w dni powszednie lub 15-21 w recepcji hotelowej.Informację o potrzebie wystawienia faktury należy zgłosić obsłudze hotelu, podając dane firmy.

DZIECI:

Dzieci do 5 lat śpiące z rodzicami mają bezpłatny pobyt w naszym obiekcie.

Dzieci, które ukończyły 5 rok życia traktowane są w kalkulacji kosztów jak osoba dorosła.

Istnieje możliwość tzw. "dostawki" w cenie 25 pln / dobę.

ŚNIADANIA:

Śniadania dla naszych gości serwowane są w godzinach od 7:00 do 9:00 w jadalni na parterze. Koszt dodatkowego śniadania to 25 zł

INTERNET:

W całym budynku istnieje możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu Wi-Fi, zabezpieczonego hasłem dostępu. Docelowo hasło to Absolwent3.

PARKING:

Przed budynkiem hotelu znajduje się parking miejski płatny w godzinach 9:00-17:00 [pon-pi]. Monitorowane miejsca parkingowe znajdują się po lewej stronie budynku (teren hotelowy za szlabanem), płatne 20zł za dobę za miejsce parkingowe – niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja.

POZOSTAŁE KWESTIE ZWIĄZANE Z POBYTEM

Recepcja czynna w godzinach 8-21 pod numerami tel. 65 572 20 60 lub 798 780 102.

Obiekt jest monitorowany. Zainstalowany jest system monitoringu ppoż. Numer do managera obiektu: 690 307 219.
Wszelkie uszkodzenia i awarie w pokojach należy niezwłocznie zgłaszać obsłudze hotelu. Gość może zostać obciążony za naprawę/wymianę uszkodzonego i/lub zniszczonego mienia.

Złamanie zakazu palenia papierosów i wyrobów tytoniowych w pokoju hotelowym jest równoznaczne z wyrażeniem przez najmującego pokój gościa zgody na pokrycie kosztów dearomatyzacji pokoju w wysokości 300 złotych.

Cały dochód z hotelu przeznaczony jest na działalność statutową Fundacji „Absolwent” - stypendia studenckie oraz inne formy wspierania zdolnej młodzieży.


pobierz regulamin w formacie PDF: wersja PL, wersja EN (english version)


copyright © 2019 Fundacja Absolwent - polityka prywatności wykonanie strony: agencja interaktywna webSylium
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X