HOTEL ABSOLWENT

"Absolwent" to obiekt istniejący na rynku już 15 lat (oddany do użytkowania w 2005 roku). Usytuowany jest on w w bezpośredniej bliskości rynku miejskiego. Mimo faktu bycia w ścisłym centrum Gostynia, w naszym obiekcie nie organizujemy żadnych hucznych imprez okolicznościowych, co przekłada się bezpośredniu na komfort wypoczynku naszych gości.

W 2020, nadbudowano drugie piętro i wykończono kolejne 12 pokoi o trzygwiazdkowym standardzie.

Posiadamy w sumie 18 pokoi o podwyższonym standardzie trzygwiazdkowym (prócz podstawowych wymogów *** wszystkie nasze pokoje są dodatkowo klimatyzowane, część z nich posiada także lodówki).

To co nas szczególnie wyróżnia to fakt, iż właścicielem budynku jest Fundacja "Absolwent" a cały dochód z działalności obiektu przeznaczany jest na działalność statutową fundacji, czyli m.in. stypendia studenckie dla najzdolniejszych maturzystów, którzy potrzebują wsparcia finansowego w celu kontynuowania swojej edukacji na uczelniach wyższych (więcej informacji o działalności Fundacji znajdą Państwo na jej stronie internetowej).

copyright © 2019 Fundacja Absolwent - polityka prywatności wykonanie strony: agencja interaktywna webSylium
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X